endoSPHÉRES

EndoSphères

Neinvazivní odstraňování příčin celulitidy a modelace celého těla!

Nejnovější technologie na českém a slovenském trhu v přístroji vyrobeném společností Fenix Group,  100% Italská společnost, která stojí v popředí v oblasti estetiky, zdravotnického a estetického vybavení. Fenix Group je přímým specialistou na vývoj inovativních přístrojů na odstranění celulitidy, na hubnutí a vyhlazení vrásek.

Tento přístroj pracuje na základě patentované technologie KOMPRESNÍ MIKROVIBRACE, což se v posledních letech prokázalo jako jedinečná a nejúčinnější metoda na boj s celulitidou, tukovými buňkami a nadváhou.

Prostřednictvím hlavice, která je tvořena 55ti hypoalergeními silikonovými kuličkami, vytváří mechanické vibrace při nízkých kmitočtech a působí přímo na hlavní příčiny celulitidy: lymfatické stáze, hromadění tekutin a aglomeráty tukových buněk.

Toto zvláštní plástové uspořádání vytvořených prvků (kuliček) na válci spolu s mikrokompresí prováděnou na tkáních, vytváří hlubokou stimulaci cév, relaxaci tkání, zlepšuje mikrocirkulaci v těle a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Přístroj po celou dobu ošetření aktivně pracuje se svaly na postižených partiích a výrazně zlepšuje jejich pevnost a pružnost.

  • Řešení pro všechny formy celulitidy
  • Zpevnění svalů, odbourání a odstranění tukových zásob
  • Léčba jizev a záhybů po liposukci
  • Lymfatická drenáž
  • Stimulace cévního systému
  • Úleva od bolesti

Sensor systém

endoSPHÉRES se však nezastavil jen u tohoto – snaží se jít stále dál a přístroje zdokonalovat a proto učinili další krok v estetických přístrojích.

NOVINKA! SENSOR SYSTÉM – první přístroj na světě, který dokáže rozeznat stupeň celulitidy a na míru tak vytvořit klientovi ošetření. Hlavice s tímto senzorem rozpozná druh tkáně a dokáže vyhodnotit s přesností typ energie, který se má během ošetření celulitidy ve vztahu k pokožce a počtu ošetření použít. V důsledku tohoto automaticky nastavuje hodnoty tlaku a vibrační frekvence s cílem přizpůsobit a specifikovat ošetření dle potřeby konkrétního pacienta prostřednictvím optimalizace času ošetření a zefektivnění výsledku.

Tělo

Obličej

Výsledek po 3 ošetřeních

Ceník

Ošetření celého těla3190,-
Ošetření obličeje999,-
Ošetření spodní části těla2490,-
Ošetření zad a rukou990,-