endoSPHÉRES

Neinvazivní odstraňování příčin celulitidy a modelace celého těla

endoSPHÉRES je špičková technika vyvinutá italskou společností Fenix Group, která patří mezi největší výrobce vybavení pro zdravotnictví a estetickou medicínu. Fenix Group je v oblasti estetické medicíny specialistou na vývoj přístrojů na odstranění celulitidy, hubnutí a vyhlazení vrásek.

 

endoSPHÉRES přináší řešení pro

  • všechny formy celulitidy
  • zpevnění svalů, odbourání a odstranění tukových zásob
  • léčbu jizev a záhybů po liposukci
  • lymfatickou drenáž
  • stimulaci cévního systému
  • úlevu od bolesti

Jak endoSPHÉRES funguje?

Tento přístroj pracuje na základě patentované technologie KOMPRESNÍ MIKROVIBRACE. Tato technika se v dlouhodobých studiích ukázala jako jedinečná a nejúčinnější metoda na boj s celulitidou, tukovými buňkami a nadváhou.

Prostřednictvím speciální hlavice, která je tvořena 55ti hypoalergeními silikonovými kuličkami, vytváří mechanické vibrace, které při nízkých kmitočtech působí přímo na hlavní příčiny celulitidy – lymfatické stáze, hromadění tekutin a aglomeráty tukových buněk.

Specifické, plástvové uspořádání prvků (kuliček) na válci, spolu s mikrokompresí prováděnou na tkáních, vytváří hlubokou stimulaci cév, relaxaci tkání, zlepšuje mikrocirkulaci v těle a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Přístroj po celou dobu ošetření aktivně pracuje se svaly na ošetřovaných partiích, kde výrazně zvyšuje jejich pevnost a pružnost.

Časté dotazy na ošetření přístrojem endoSPHÉRES

Aktuality a novinky endoSPHÉRES

Sensor System

Fenix Group se však nezastavil. Snaží se jít stále dál, a přístroje zdokonalovat. V rámci vývoje přišel s absolutní novinkou: Sensor Systém(em) pro přístroj endoSPHÉRES.

endoSPHÉRES je tak první přístroj na světě, který dokáže rozeznat stupeň celulitidy a vytvořit klientovi ošetření na míru. Hlavice s tímto senzorem rozpozná druh tkáně a dokáže vyhodnotit typ energie, který se má během ošetření, ve vztahu k pokožce a počtu ošetření, použít.

Automaticky nastavuje hodnoty tlaku a vibrační frekvence s cílem přizpůsobit ošetření na potřeby konkrétního pacienta, a to i prostřednictvím optimalizace času ošetření. Dosahuje tak lepší efektivity ošetření a výsledku zákroku.

Zákroky prováděné přístrojem endoSPHÉRES

Fotogalerie Před a po zákroku přístrojem endoSPHÉRES

Tělo

Obličej

Výsledek po 3 ošetřeních

Zaujal vás přístroj endoSPHÉRES? Objednejte se na nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Máte více dotazů k ošetření přístrojem endoSPHÉRES? Chcete se poradit o možnostech řešení vašeho problému s našim specialistou?

Vyhovuje-li vám osobní kontakt, zavolejte nám na číslo +420 731 077 486. Bez ostychu se nás zeptejte na vše co vás zajímá. Dohodněte si osobní, zcela nezávaznou konzultaci, která je u nás ZDARMA.

Anebo vyplňte následující formulář. A pokud chcete, můžete přiložit i fotografii vašeho problému.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno