BTL EMSculpt

Jedinečný přístroj a patentovaná metoda spalování tuku, za současného budování svalů

EMSculpt je jediný přístroj na světě, který současně buduje svaly a spaluje tuk. EMSculpt je lékařským postupem schváleným americkým úřadem úřadem FDA.

Přístroj a metoda EMSculpt je výsledkem dlouholetého lékařského vývoje a výzkumu. Je zúročením zkušeností získaných při rekonvalescenci dlouhodobě nemocných, kdy lékaři hledali nejlepší způsob, jak ležící pacienty udržet v co nejlepší fyzické kondici. EMSculpt vychází z jejich poznatků a zdokonalením použitých principů a metod přináší naprostou revoluci do celé oblasti neinvazivního tvarování těla.

EMSculpt je nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a buduje svaly, i když u toho ležíte. Metoda je o to účinnější, oč neuvěřitelněji to zní. Skutečně jen ležíte a přístroj sám spaluje váš podkožní tuk, zpevňuje vaše svaly a tvaruje vaše tělo.

Nárůst svalové hmoty po 4 ošetřeních je až 16 %, úbytek tukové tkáně je až 19 %.

Skvělé výsledky EMSculpt má při zvedání hyždí. Je tak první neinvazivní procedurou zvedání hýždí na světě!

 

Emsculpt

Dokonale vyrýsované tělo - EMSCULPT

Jak EMSculpt funguje?

EMSculpt byl uveden na trh USA v roce 2018, odkdy se začal těšit neutuchající oblibě. Nový postup výrobce BTL vyvolává (supra)maximální svalové kontrakce, kterých není možné dosáhnout klasickým silovým cvičením.

EMSCULPT využívá nový a odlišný princip, než využívají běžně nabízené stimulace založené na bázi elektro-myo-stimulace (EMS). Neinvazivní elektromagnetická technologie s vysokou intenzitou (HIFEM®) generuje supramaximální svalové kontrakce přes koncentrované elektromagnetické pole.

EMSculpt pulzní generátor obklopuje svaly v břiše nebo hýždích intenzivním magnetickým polem, kde:

 • silné pulsy magnetických vln pronikají všemi svalovými vlákny – ve svalech jsou tak nepřetržitě vyvolávány silné kontrakce (na rozdíl od  EMS, kde jsou kontrakce pouze povrchní)
 • během 30 minut trvajícího zákroku se vyvolá na ošetřovaném místě více než 20.000 svalových kontrakcí. To je množství, které nikdy nelze dosáhnout klasickým cvičením.
 • při kontrakcích dochází k tzv. stresu tukové buňky. Tělo nabíjí vyčerpané svaly energií, pálí uložený tuk a ošetřovaná partie se zpevňuje a posiluje.
 • na komplikovaných partiích (jako jsou břicho, hýždě) tak EMSculpt pomáhá velmi efektivně snižovat tukovou vrstvu. Tento účinek je vyvolán metabolickými aktivitami, které jsou způsobeny mimořádnou svalovou aktivitou. (Stres pro tukovou buňku).

Časté dotazy na EMSculpt

EMSculpt je jediný přístroj na světě, který nejen spaluje tuk, ale zároveň buduje vaše svaly. Všechny ostatní technologie jsou dobré, ale zaměřují se pouze na tuky. Chcete-li vypadat opravdu dobře, je třeba snížit váš tuk a posílit základní svaly. EMSculpt není založen na principu teplého chladu, takže nehrozí riziko popálení, jizev ani otoků.

 • Ve studiích prováděných americkými lékaři, pouze 4 ošetření přístrojem EMSculpt ukázal průměrný svalový zisk 16%. Účinek léčby zůstává dlouhodobý i bez následujícího tréninku.
 • Ukázalo se, že po pouhých 4 léčbách EMSculpt je průměrná ztráta tuku o 19%. Tato ztráta tuku je trvalá.
 • Průměrné zmenšení obvodu pasu je 4 cm
 • 11% snížení diastázy Recti (abdominální svalová slabost, zejména po těhotenství)
 • Zvýšení metabolismu lipidů
 • 96% spokojenost pacientů
 • Nejsou známy žádné vedlejší účinky

EMSculpt je schválen FDA, certifikován lékařskou značkou CE a představuje první inovativní technologii, která byla prokázána v několika studiích pro budování svalů a spalování tuků.

 • Bezpečný postup, který může být používán pouze ve zdravotnických ordinacích
 • Schváleno FDA: Tato technologie byla patentována americkým úřadem pro potraviny a léčiva, což je federální agentura, o které je známo, že je velmi kritická k estetickým léčbám.
 • 96% spokojenost pacientů
 • Žádné prostoje / žádné jehly
 • Žádné vedlejší účinky
 • Několik nezávislých klinických studií s více centry v USA prokázalo účinnost a bezpečnost postupu. Ve studiích byly použity zavedené metody hodnocení, jako jsou MRI, CT, ultrazvuk a histologické výsledky. EMSculpt poskytoval konzistentní výsledky ve svalovém růstu, ztrátě tuku, zúžení rektální diastázy a spokojenosti pacientů.

Proceduru EMSCULPT může využívat kdokoli od 18 let. Další podrobnosti vám sdělíme rádi osobně, telefonicky, nebo emailem.

Procedura na přístroji EMSCULPT trvá 30 minut s minimálně 4 sezeními naplánovanými na 2-3 týdny. Pomůžeme Vám vytvořit plán přizpůsobený vašim konkrétním cílům.

Procedura na EMSCULPT je pro svaly jako velmi intenzivní trénink. Během procedury můžete klidně ležet a relaxovat. Po ošetření je zaručena dobrá nálada jako po cvičení, dochází zde k vyplavování hormonu endorfin.

EMSCULPT je neinvazivní a nevyžaduje žádnou dobu regenerace, ani žádnou přípravu před a po proceduře. Doporučujeme pouze drobně zvýšení příjmu tekutin.

Hned po proceduře začnete pociťovat hmatatelné výsledky. Svaly jsou jako po intenzivním cvičení nakrvené a mnohem tvrdší. Pozitivní výsledky jsou obvykle vidět dva až čtyři týdny po poslední proceduře a pokračují ve zlepšování i několik týdnů po léčbě.

Aktuality a novinky EMSculpt

 • nakoupili jsme nové aplikátory na ruce a nohy – nově ošetřujeme i tyto velmi žádané partie
 • absolutní novinkou je Stereo-terapie (možnost 2 osob při ošetření břicha současně) – ušetříte 50% z ceny zákroku!

Zákroky prováděné přístrojem EMSculpt

Fotogalerie Před a po zákroku EMSculpt na partii břicho/boky

Zaujal vás přístroj EMSCULPT? Objednejte se na nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Máte více dotazů k ošetření přístrojem BTL EMSCULPT? Chcete se poradit o možnostech řešení vašeho problému s našim specialistou?

Vyhovuje-li vám osobní kontakt, zavolejte nám na číslo +420 731 077 486. Bez ostychu se nás zeptejte na vše co vás zajímá. Dohodněte si osobní, zcela nezávaznou konzultaci, která je u nás ZDARMA.

Anebo vyplňte následující formulář. A pokud chcete, můžete přiložit i fotografii vašeho problému.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno