EMSculpt

EMSculpt je jedinečná neinvazivní metoda kombinující spalování tuku, za současného budování svalů

EMSculpt je jediná neinvazivní metoda na světě, která současně buduje svaly a spaluje tuk. EMSculpt je lékařským postupem schváleným americkým úřadem úřadem FDA.

Přístroj a metoda EMSculpt je výsledkem dlouholetého lékařského vývoje a výzkumu. Je zúročením zkušeností získaných při rekonvalescenci dlouhodobě nemocných, kdy lékaři hledali nejlepší způsob, jak ležící pacienty udržet v co nejlepší fyzické kondici. EMSculpt vychází z jejich poznatků a zdokonalením použitých principů a metod přináší naprostou revoluci do celé oblasti neinvazivního tvarování těla.

EMSculpt je nejúčinnější neinvazivní terapie tělesného tvarování, která při aplikaci spaluje tuky a buduje svaly, i když u toho ležíte. Metoda je o to účinnější, oč neuvěřitelněji to zní. Skutečně jen ležíte a přístroj sám spaluje váš podkožní tuk, zpevňuje vaše svaly a tvaruje vaše tělo.

Nárůst svalové hmoty po 4 ošetřeních je až 16 %, úbytek tukové tkáně je až 19 %.

Skvělé výsledky EMSculpt má při zvedání hyždí. Je tak první neinvazivní procedurou zvedání hýždí na světě!

 

Emsculpt

Jak EMSculpt funguje

EMSculpt byl uveden na trh USA v roce 2018 a od té doby se těší velké oblibě. Nový postup výrobce BTL zdravotnického přístroje  způsobuje supramaximální svalové kontrakce, které nejsou možné dosáhnout klasickým silovým cvičením. Tento postup má velmi odlišnou funkci, než je stimulace založená na bázi elektro-myo-stimulace (EMS) nabízená v mnoha tělocvičnách v těchto dnech. Neinvazivní elektromagnetická technologie s vysokou intenzitou (HIFEM®) generuje supramaximální svalové kontrakce přes koncentrované elektromagnetické pole.

Když používáte EMSculpt pro ztrátu tuku a budování svalů, pulzní generátor obklopuje svaly v břiše nebo hýždích intenzivním magnetickým polem:

 • Silné pulsy magnetických vln pronikají všemi svalovými vlákny. Ve svalech jsou tak nepřetržitě způsobovány kontrakce. Cvičení na EMS je pouze povrchní.
 • Během půl hodiny se vyvolá na ošetřovaném místě více než 20 000 svalových kontrakcí. Nelze dosáhnout klasickým cvičením.
 • Dojde tzv. ke stresu tukové buňky, která nastává po intenzivním cvičení známé také jako tréninkový efekt. Tělo nabíjí vyčerpané svaly energií a zároveň je posiluje.
 • Na rizikových partiích jako jsou břicho a hýždě, pomáhá EMSculpt velmi efektivně snižovat tukovou vrstvu. Tento účinek je vyvolán metabolickými aktivitami, které jsou způsobeny mimořádnou svalovou aktivitou. (Stres pro tukovou buňku).

Časté dotazy

EMSculpt je jediný přístroj na světě, který nejenže spaluje tuk, ale zároveň buduje vaše svaly. Všechny ostatní technologie jsou dobré, ale zaměřují se pouze na tuky. Chcete-li vypadat opravdu dobře, je třeba snížit váš tuk a posílit základní svaly. EMSculpt není založen na principu teplého chladu, takže nehrozí riziko popálení, jizev nebo otoků.

 • Ve studiích prováděných americkými lékaři, pouze 4 ošetření na EMSculpt ukázal průměrný svalový zisk 16%. Účinek léčby zůstává dlouhodobý bez tréninku.
 • Ukázalo se, že po pouhých 4 léčbách EMSculpt je průměrná ztráta tuku o 19%. Tento účinek ztráty tuku je trvalý.
 • Průměrné snížení obvodu o 4 cm
 • 11% snížení diastázy Recti (abdominální svalová slabost, zejména po těhotenství)
 • Zvýšení metabolismu lipidů
 • 96% spokojenost pacientů
 • Nejsou známy žádné vedlejší účinky

Nový EMSculpt je schválen FDA, certifikován lékařskou značkou CE a představuje první inovativní technologii, která byla prokázána v několika studiích pro budování svalů a spalování tuků.

 • Bezpečný postup, který může být používán pouze ve zdravotnických ordinacích
 • Schváleno FDA: Tato technologie byla patentována americkým úřadem pro potraviny a léčiva, což je federální agentura, o které je známo, že je velmi kritická k estetickým léčbám.
 • 96% spokojenost pacientů
 • Žádné prostoje / žádné jehly
 • Žádné vedlejší účinky
 • Několik nezávislých klinických studií s více centry v USA prokázalo účinnost a bezpečnost postupu. Ve studiích byly použity zavedené metody hodnocení, jako jsou MRI, CT, ultrazvuk a histologické výsledky. EMSculpt poskytoval konzistentní výsledky ve svalovém růstu, ztrátě tuku, zúžení rektální diastázy a spokojenosti pacientů.

Proceduru EMSCULPT může využívat kdokoli od 18 let. Další podrobnosti vám sdělíme rádi osobně, telefonicky, nebo emailem.

Procedura na přístroji EMSCULPT trvá 30 minut s minimálně 4 sezeními naplánovanými na 2-3 týdny. Pomůžeme Vám vytvořit plán přizpůsobený vašim konkrétním cílům.

Procedura na EMSCULPT je pro svaly jako velmi intenzivní trénink. Během procedury můžete klidně ležet a relaxovat. Po ošetření je zaručena dobrá nálada jako po cvičení, dochází zde k vyplavování hormonu endorfin.

EMSCULPT je neinvazivní a nevyžaduje žádnou dobu regenerace, ani žádnou přípravu před / po proceduře. Doporučujeme pouze drobně zvýšení příjmu tekutin.

Hned po proceduře začnete pociťovat hmatatelné výsledky. Svaly jsou jako po intenzivním cvičení nakrvené a mnohem tvrdší. Pozitivní výsledky jsou obvykle vidět dva až čtyři týdny po poslední proceduře a pokračují ve zlepšování i několik týdnů po léčbě.

Zákroky prováděné na naší klinice přístrojem EMSculpt

Novinky

 • nakoupili jsme nové aplikátory na ruce a nohy – nově ošetřujeme i tyto velmi žádané partie
 • absolutní novinkou je Stereo-terapie (možnost 2 osob při ošetření břicha současně) – ušetříte 50% z ceny zákroku!

Fotogalerie Před a po zákroku EMSculpt na partii břicho/boky

Objednejte se na nezávaznou konzultaci ZDARMA

Je zcela zbytečné, abyste se s jakýmkoliv estetickým nebo zdravotním problémem trápili. U nás se vás vždy ujme nejkompetentnější člen našeho týmu.

Preferujete-li osobní kontakt, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 077 486. Přímo a zcela bez ostychu se nás zeptejte na vše co Vás zajímá. Nebo si dohodněte osobní, zcela nezávaznou návštěvu naší kliniky. Osobní konzultace je u nás vždy ZDARMA.

Vyhovuje-li vám online komunikace, vyplňte s důvěrou následující formulář. Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému. O to lépe vám budeme schopni pomoci.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno