BTL EXILITE

Intenzivní pulsní světlo, které redukuje ochlupení, léčí akné a má omlazující účinky

BTL EXILITE je IPL (intenzivní pulzní světlo) technologie pro redukci ochlupení, léčbu akné a různé omlazující zákroky. EXILITE přináší navíc jedinečnou podporu regenerace na základě účinků světelné LED terapie.

EXILITE je vhodný pro všechny zdravé osoby, které se chtějí zbavit akné, drobných nedokonalostí pleti či nechtěných chloupků. Je to správná volba pro ty, kteří hledají možnost dostupného a rychlého zlepšení svého estetického problému.

Procedura přístrojem Exilite je určena pro všechny, kteří touží po hladší pokožce, nebo se chcete zbavit nechtěných chloupků s dlouhodobým efektem.

BTL Exilite - přístroj na léčbu akné

Přístroj BTL EXILITE

Jak EXILITE funguje?

Přístroj BTL EXILITE používá různé výměnné filtry, které odcloní určitou část světelného spektra a propouští pouze světlo vlnové délky se specifickými terapeutickými účinky. Integentní multipulzní režim (Exilite Intelligent Multipulse) zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti a komfortu.

Ošetření přístrojem BTL Exilite je velmi efektivní díky přesnému dávkování energie. Účinné termoelektrické chlazení krystalu zaručuje pacientům velmi malou, nebo žádnou bolest. Vedlejší efekty jsou sníženy na minimum a nedochází k žádnému omezení v běžném životě.

BTL Postlight – rychlejší regenerace

Ošetření pulzním světlem je vždy doprovázeno mírným podrážděním pokožky. BTL EXILITE ale nabízí podporu hojení po aplikaci na principu netepelného účinku LED světla. Tato vědecky ověřená metoda urychluje vymizení zarudnutí a podporuje hojení pokožky po aplikaci. Tento aplikátor se dá použít i samostatně díky svému účinku na rejuvenaci pokožky a vyhlazování vrásek.

Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni, urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky.

Exilite - bezbolestná epilace podpaží
Bezbolestná epilace a onlazení
Omlazení pokožky na obličejí
Exilite ošetření nohou

Časté otázky na ošetření přístrojem EXILITE

EXILITE je vhodný pro všechny zdravé osoby, které se chtějí zbavit akné, drobných nedokonalostí pleti či nechtěných chloupků.

Váš konzultant s vámi stanoví optimální plán terapie.

Místo ošetření je jemně očištěno od zbytků deodorant, make-upu, apod. a je pokryto tenkou vrstvou ultrazvukového gelu. Na celou plochu jsou aplikovány pulzy intensivního světla. Následná LED terapie urychluje regenerační procesy v pokožce a zvyšuje produkci kolagenu. Terapie je zcela bezbolestná a po ošetření se můžete ihned vrátit k vašim běžným denním činnostem.

Zlepšení pacientky většinou pozorují již po prvním ošetření. A výsledky se typicky dále zlepšují v průběhu několika dalších týdnů po ukončení terapie.

Zákroky prováděné přístrojem EXILITE

Fotogalerie Před a Po zákroku EXILITE

léčba akné exilite
Odstranění cévních lézí

Zaujal vás přístroj BTL EXILITE? Objednejte se na nezávaznou konzultaci. Je zdarma!

Máte více dotazů k ošetření přístrojem BTL EXILITE? Chcete se poradit o možnostech řešení vašeho problému s našim specialistou?

Vyhovuje-li vám osobní kontakt, zavolejte nám na číslo +420 731 077 486. Bez ostychu se nás zeptejte na vše co vás zajímá. Dohodněte si osobní, zcela nezávaznou konzultaci, která je u nás ZDARMA.

Anebo vyplňte následující formulář. A pokud chcete, můžete přiložit i fotografii vašeho problému.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno