Klasické, sportovní, relaxační, medové, lávové, těhotenské i anticelulitidové masáže

Vítejte v místě pohody, absolutní relaxace a hlubokého odpočinku pro vaše tělo.

V krásném klidném prostředí o vás bude pečovat zkušený tým certifikovaných masérů a masérek. Užijte si čas, klid a relax.

ilustrační obr masáže - freepik.com

Špičkové masáže v Brně? U nás si vybere skutečně každý.

Klasická masáž

Účinky klasické masáže jsou především uklidňující a uvolňující, a proto je doporučeno je několikrát opakovat.

Masáže patří k nejstarším léčebným metodám. Jsou vhodné při léčení a doléčení, ale také při prevenci některých chorob. Působí proti únavě, posilují zdraví a napomáhají regeneraci organismu.

Klasická masáž směruje svůj účinek na klíčové části lidského těla – kůži a podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, nervy, srdce, cévy, dýchací aparát, klouby, šlachy, vnitřní orgány a také některé žlázy.

 

 

Sportovní masáž

Regenerační masáž pro sportovce vychází z technik klasické masáže. Tato masáž může být intenzivnější a tvrdší, ale i jemnější a relaxační – záleží na přání a stavu těla klienta.

Svalstvo se intenzivně prohřeje a uvolní, což napomáhá nezbytné regeneraci sil po sportovním výkonu.

 

 

Reflexní masáž chodidel

Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Její stáří se stejně jako u akupunktury odhaduje kolem 5 tisíc let.

Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plosky všech orgánů lidského těla.

Reflexní masáž podporuje vyplavení škodlivých látek, zmenšuje bolesti a harmonizuje činnost orgánů. Odstraňováním bloků reflexních drah ovlivňuje chod celého organismu.

 

 

Indická masáž

Indická (antistresová) masáž hlavy je léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu.

Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Protože je na hlavě mnoho nervových zakončení, je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje také kvalitu vlasů.

Indická masáž navodí maximální relaxaci a uvolnění.

 

 

Těhotenská masáž

Během těhotenství a po něm jsou mysl i tělo vystavené vysoké zátěži. Potřeba uvolnění a relaxace je v tomto období o to důležitější.

Těhotenská masáž představuje individuální terapii pro ženy jak ve všech měsících těhotenství, tak i po porodu. Ulehčuje změny probíhající v těle a současně je vynikající přípravou na porod. Po těhotenské masáži se budoucí maminka cítí svěže a plná síly.

Při těhotenské masáži se masíruje celé tělo – nohy, záda, ruce, hlava, kromě reflexních bodů na chodidlech. Děťátka, jejichž matky chodily během těhotenství pravidelně na těhotenskou masáž, jsou celkově po narození velmi klidné.

 

 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií poskytující relaxaci a regeneraci organizmu. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu, které výborně akumulují teplo a mají mimořádně silnou energetickou vibraci.

Masáž se provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a teplého oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně masáž lávovými kameny právem řadí mezi královny masáží. Masáž lávovými kameny je skutečně nezapomenutelným zážitkem. Kdo ji jednou vyzkouší, volí jí opakovaně a chodí pravidelně.

 

 

Medová masáž

Medová masáž je příjemným prostředkem k relaxací po náročném a stresujícím dni. Ale také dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů.

Med příznivě působí na pokožku lidského těla. Nejenže dokáže pokožku hydratovat a regenerovat, ale také ji dokáže zjemnit, omladit a dokonce očistit od léty nashromážděných podkožních škodlivin. Medová masáž přináší pokožce a celému tělu účinky, které velmi dobře působí v boji proti většině civilizačních onemocnění.

Medovou masáží se uvolňují a zároveň odstraňují nežádoucí toxiny z těla. Ty se usazují ve tkáních v těsné blízkosti páteře, což často způsobuje vznik různých nemocí, jako mohou být např. jaterní a ledvinové nemoci, žaludeční a střevní poruchy, různé druhy alergií, plísňové onemocnění pokožky, chronická rýma či nervová a psychická onemocnění.

Díky vysokému podílu příznivých složek, které med obsahuje, se pravidelnou medovou masáží také regenerují vnitřní orgány lidského těla.

 

 

Váš nejoblíbenější – Program ANTICelulitida

Speciálně sestavený program zaměřený na radikální redukci celulitidy.

Kombinace speciálního zeštíhlovacího zábalu, rozpouštějícího tuky a ruční masáže.

 

 

Ceník masáží

Co obsahuje cena masáže?

Cena masáže obsahuje veškerý potřebný spotřební materiál a materiál potřebný pro vaše absolutní pohodlí.

S výběrem typu, ideální délky a optimálního počtu masáží vám na nezávazné konzultaci pomůže náš specialista.

 

 

Cena masáže

od 500 Kč

Konečná cena závisí na délce masáže a počtu ošetření. Kompletní ceník masáží najdete v našem aktuálním ceníku.

Více informací o masážích, cenách, výhodných balíčcích vám také rádi poskytneme na nezávazné konzultaci.

 

Fotogalerie Před a Po masážích

U masáží není fotogalerie před a po dostupná.

Objednejte se na špičkovou masáž nebo nezávaznou konzultaci

Máte více dotazů k masážím? Chcete se poradit o výběru nejvhodnější masáže? Přímo se objednat?

Vyhovuje-li vám osobní kontakt, zavolejte nám na číslo +420 731 077 486. Bez ostychu se nás zeptejte na vše co vás zajímá. Dohodněte si osobní, zcela nezávaznou konzultaci, která je u nás ZDARMA.

Anebo vyplňte následující formulář. A pokud chcete, můžete přiložit i fotografii vašeho problému.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno