O nás, klinice, vizi, plánech, lékařích, lidech a klientech

Klinika BB Health Clinic

Specializujeme se na neinvazivní zdravotní, estetické a omlazující zákroky. Kombinace tradičních a nejmodernějších metod přináší našim klientům krásné výsledky bez operací, anestezie a hlavně bez jakékoliv náročné rekonvalescence.

Většina našich zákroků a metod přináší našim klientům okamžité a dlouhodobé výsledky.

Špičkové přístrojové vybavení

Patříme mezi jedno z nejmoderněji vybavených zařízení, a to nejen v České republice. Jedinečná kombinace nejnovějších kosmetických přístrojů a špičkově proškoleného personálu přináší našim klientům nejvyšší hodnotu v oblasti zdraví, mládí a přirozené krásy.

Lidé, péče a dokonalé zázemí

Dlouhodobé zkušenosti, každodenní péče o klienty a trvalé sebevzdělávání, to je základ na kterém stavíme naši personální politiku. Naši lidé procházejí pravidelným školením, osobním a profesním vzděláváním. Podle výsledků, ale hlavně hodnocení našich klientů, se  nám daří udržovat náš personál mezi absolutní špičkou oboru.

Jestliže jsou naši lidé skvělí, pak odborná garantka kliniky patří zcela jistě mezi nejlepší a nejzkušenější lékaře evropské estetické medicíny. Zkušenosti, které si přinesla z nejlepších českých a světových klinik estetické medicíny nejen dále rozvíjí, ale hlavně předává celému našemu týmu.

U nás jste vždy v dobrých rukou.

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno