Jak se zbavit celulitidy?

Vyberte si metody a ošetření, které skutečně fungují a mají reálné výsledky

Celulitida postihuje 4 z 5 žen, a to bez ohledu na to, zda mají nadváhu nebo ne. Některou z forem celulitidy tedy trpí 80 – 90 % žen.

A celulitidu většina postižených žen vnímá jako estetický ale často také zdravotní problém, kterého by se rády zbavily, nebo její projevy alespoň eliminovaly.  Pokud i vy patříte mezi postižené, přestaňte se trápit a vyberte si jednu z metod na opravdu účinné odstranění celulitidy.

Anebo je klidně zkombinujte a vyzkoušejte, která na vás zabírá nejlépe. U nás vám vždy bude k dispozici lékař, který vám s případným výběrem poradí.

ilustracni celulitida

Odstranění celulitidy přístrojem BTL Unison

Unikátní kombinace dvou ověřených a účinných technologií dělá z přístroje BTL UNISON první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou.

Ošetření Unison je velmi efektivní také při celkové modelaci těla a odstranění přebytečného tuku. Dokonalých výsledků dosahujeme u zákroků  kombinovaných s ošetřením přístrojem EMSCULPT.

 

Redukce a odstranění celulitidy přístrojem endoSPHÉRES

endoSPHÉRES je technologie italské společnosti Fenix Group, předního dodavatele vybavení pro zdravotnictví a estetickou medicínu, se specializací na vývoj inovativních přístrojů na odstranění celulitidy, hubnutí a vyhlazení vrásek.

endoSPHÉRES pracuje na základě patentované kompresní mikrovibrace, která se v posledních letech ukázala jako jedinečná a jedna z nejúčinnějších metod v boji s celulitidou, tukovými buňkami a nadváhou.

 

Anticelulitidové zábaly [ comfort zone ]

Laboratoře [comfort zone] patří k prvním, které nepovažovaly celulitidu jen za estetickou nedokonalost, ale za zdravotní problém. Její příčiny začali tedy důkladně zkoumat a na výsledky výzkumu reagovali přesným a efektivním řešením. Přístup založený na porozumění faktorům a důvodům, které vytvářejí celulitidu, a na následném rozvoji účinných řešení vyvinuli novou řadu výrobků a zábalů proti oběma hlavním typům celulitidyotokové i tukové celulitidě.

 

Jak ošetření k redukci a odstranění celulitidy probíhá?

Průběh ošetření se liší podle metody, kterou jste zvolila, nebo vám ji doporučil náš terapeut.

Ošetření přístrojem BTL Unison

Během první návštěvy vám terapeut navrhne individuální plán ošetření. Většina klientů podstoupí 4 ošetření s týdenním odstupem. Terapie trvá přibližně 20 minut, v závislosti na ošetřované ploše.

Nejčastěji je pocit při ošetření přirovnáván k masáži lávovými kameny, s intenzivními mechanickými vibracemi. Ošetření probíhá vleže, v pohodlné pozici.

Ihned po první proceduře budete cítit počínající změny. Konečné výsledky jsou obvykle viditelné dva až čtyři týdny po poslední proceduře a další zlepšování pokračuje i několik dalších týdnů po léčbě.

 

Ošetření přístrojem endoSPHÉRES

Ošetření probíhá speciální hlavicí, která je tvořena 55ti hypoalergeními silikonovými kuličkami, které vytváří mechanické vibrace při nízkých kmitočtech a působí přímo na hlavní příčiny celulitidy: lymfatické stáze, hromadění tekutin a aglomeráty tukových buněk.

Přístroj po celou dobu ošetření aktivně pracuje se svaly na postižených partiích a výrazně zlepšuje jejich pevnost a pružnost. Procedura je vnímána jako velmi příjemná, přirovnávaná k velmi intenzivní masáži. Doba ošetření se pohybuje od 15 do 45 minut, podle velikosti ošetřované oblasti.

 

Anticelulitidový zábal [ comfort zone ]

Velmi účinné a také velmi oblíbené. Dokonalá relaxace, v klidu, vleže, jen vy a vaše tělo.

Speciální anticelulitidové zábaly mohou trvat až 75 minut.  

Ceník redukce a odstranění celulitidy

Co obsahuje každé ošetření?

S výběrem nejvhodnější metody odstranění celulitidy vám na nezávazné konzultaci poradí náš lékař a specialista, a to na základě vašich tělesných dispozic a vašich cílů.

Každé sezení standardně obsahuje:

  • konzultaci se specialistou, vytvoření (dalšího) plánu ošetření
  • vlastní zákrok metodou dle vašeho výběru

 

 

Redukce a odstranění celulitidy přístrojem BTL UNISON

od 1.800 Kč

 

Redukce a odstranění celulitidy přístrojem endoSPHÉRES

od 1.100 Kč

 

Anticelulitidové a hubnoucí zábaly [ comfort zone ]

od 990 Kč

 

Konečná cena ošetření závisí na vybrané metodě, počtu ošetření a jejich délce.

Více informací o zákroku, cenách, výhodných cenových balíčcích vám také rádi poskytneme na nezávazné konzultaci.

 

Fotogalerie Před a Po redukci celulitidy

Fotogalerii právě zpracováváme.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci redukce a odstranění celulitidy

Máte více dotazů k odstranění celulitidy jednou z námi používaných metod? Chcete se poradit o výběru pro vás nejvhodnější metody s našim specialistou?

Vyhovuje-li vám osobní kontakt, zavolejte nám na číslo +420 731 077 486. Bez ostychu se nás zeptejte na vše co vás zajímá. Dohodněte si osobní, zcela nezávaznou konzultaci, která je u nás ZDARMA.

Anebo vyplňte následující formulář. A pokud chcete, můžete přiložit i fotografii vašeho problému.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno