Spalování tuku, budování svalové hmoty a tvarování dvou bříšek za cenu jednoho

Trápí vás podkožní tuk na břiše? Toužíte po pevnějším břichu? Potřebujete zpevnit vnitřní břišní svaly? Pak přesně pro vás je zde EMSculpt.

EMSculpt je jediný postup, který pomáhá ženám i mužům budovat svaly, spalovat tuk a navýšit žádoucí svalovou hmotu. Je ale také skvělým pomocníkem při řešení zdravotních komplikacích souvisejících s povolenou břišní stěnou (např. po porodu diastáze, prověšení páteře…). Ošetření břicha na přístroji EMSculpt je také exkluzivním řešením pro zpevnění vnitřních svalů břišních a jejich procítění pro sportovce všech výkonnostních tříd!

A víte jak můžete ušetříte polovinu ceny zákroku?

Pokud jste dva, dvě, pár, kamarádi, kamarádky přátelé (a můžete chodit na zákrok ve stejný termín), pak přesně pro vás je zde naše akční nabídka.

 

 

 

Emsculpt

Co je EMSculpt a jak funguje?

EMSculpt je jediný přístroj na světě, který přináší neinvazivní, klinickými studiemi potvrzený, funkční a účinný postup současného budování svalů a spalování tuku.

EMSculpt přinesl naprostou revoluci do oblasti neinvazivního tvarování těla a stal se až kultovním favoritem v této oblasti. EMSculpt si na celém světě získal oblibu u významných osobností kulturního a elitního sportovního světa.

A dnes se můžete mezi jeho nadšené podporovatele zařadit i vy. Vítejte mezi osobnostmi jako je  Drew Barrymore, J-Lo nebo Kim Kardashian.

 

Jak ošetření přístrojem EMSculpt probíhá?

Procedura na EMSculpt je pro svaly jako velmi intenzivní trénink. Během procedury můžete klidně ležet a relaxovat. Po ošetření je zaručena dobrá nálada jako po cvičení, i zde dochází k vyplavování hormonu endorfin.

EMSculpt je neinvazivní a nevyžaduje žádnou dobu regenerace, stejně tak jako žádnou přípravu před procedurou. Doporučujeme pouze mírné zvýšení příjmu tekutin.

Optimální procedura na přístroji EMSculpt trvá 30 – 40 minut,  s ideálně 4 sezeními, naplánovanými v průběhu 2 – 3 týdnů.

Ihned po zákroku začnete pociťovat hmatatelné výsledky. Svaly budou, stejně jako po velmi intenzivním cvičení, nakrvené a také mnohem tvrdší. Trvalé výsledky jsou obvykle vidět dva až čtyři týdny po poslední proceduře, další zlepšování stavu pokračuje i několik následujících týdnů po posledním sezení.

EMSculpt je určen starším 18 let.

Akční cena stereoterapie EMSCULPT – dvě břicha za cenu jednoho

Co obsahuje každé ošetření břicha přístrojem EMSculpt?

S výběrem délky a optimálního počtu ošetření vám na nezávazné konzultaci pomůže náš specialista, na základě vašich tělesných dispozic a vašich cílů.

Každé ošetření EMSculpt standardně obsahuje:

  • konzultaci se specialistou, vytvoření (dalšího) plánu ošetření
  • měření a kompletní diagnostiku na přístroji inBODY 770
  • výživové doporučení pro další období
  • vlastní zákrok pro dva trvající 30 nebo 40 minut na přístroji EMSCULPT

 

 

Cena stereoterapie břicha EMSculpt

30 minut stereoterapie 10.000 Kč -> 5.000 Kč za jednoho

Cena jednoho kompletního ošetření v délce 30 minut je 11.500 Kč. Tedy každý z vás uhradí jen 5.750 Kč. Dnes ale v promo akci jen 5.000 Kč!

Konečná cena ošetření závisí na počtu ošetření a jejich délce. Kompletní ceník ošetření najdete v našem aktuálním ceníku. Vždy ale každý platíte pouze polovinu z výslední ceny.

Více informací o zákroku, cenách, a dalších výhodných cenových balíčcích vám také rádi poskytneme na nezávazné konzultaci.

 

Další zákroky prováděné u nás metodou EMSCULPT

Fotogalerie Před a po ošetření břicha přístrojem EMSculpt

Objednejte se na nezávaznou konzultaci k neinvazivnímu odstranění tuku, hubnutí a zesílení břicha

Máte více dotazů k ošetření? Chcete se poradit o možnostech řešení vašeho problému s našim specialistou?

Vyhovuje-li vám osobní kontakt, zavolejte nám na číslo +420 731 077 486. Bez ostychu se nás zeptejte na vše co vás zajímá. Dohodněte si osobní, zcela nezávaznou konzultaci, která je u nás ZDARMA.

Anebo vyplňte následující formulář. A pokud chcete, můžete přiložit i fotografii vašeho problému.

Chcete-li, můžete přiložit i fotografii vašeho problému:

Nenašli jste co jste hledali? Máte více otázek?
Zavolejte nám.

+420 731 077 486

Pošlete email. Odpovíme do 24 hodin.

info@bbhc.cz

Nebo se k nám přijďte rovnou podívat!

Údolní 18, Brno